Ik zoek naar...
Pop met een beetje klassiek

Pop met een beetje klassiek

31 maart 2025

Leerlingen uit klas 6 geven vrijdag 4 april hun beoordelingsconcert. Tijdens dit concert brengen zij een afwisselend programma, met een hoofdrol voor popmuziek en hier en daar een klassiek accent.

De muziekkeuze is grotendeels door de leerlingen zelf bepaald. Op het programma staan onder andere nummers van Racoon, Amy Winehouse, Foo Fighters, The Killers en Maroon 5. De uitvoeringen vinden plaats in uiteenlopende samenstellingen, van kleine bezettingen tot grotere groepen.

De leerlingen hebben intensief gerepeteerd en kijken uit naar het moment waarop ze hun muzikale werk kunnen laten horen. Het beoordelingsconcert vormt voor hen een belangrijk onderdeel van het vak muziek in het eindexamenjaar.

Overig nieuws